Kierownik Produkcji

Dobre nie jest wystarczająco dobre, dopóki lepsze jest możliwe – to nasze motto. Stale podnosimy sobie poprzeczkę. Inwestujemy w szkolenia pracowników oraz nowe technologie. Lubimy wyzwania, dlatego lubimy swoją pracę. Sprawdź, czy do nas pasujesz!
Miejsce pracy: Kietrz

Czego oczekujemy

Twoje obowiązki

  • planowanie, nadzorowanie i motywowanie pracy podległego zespołu,
  • nadzór nad jakością i terminowością realizacji zleceń produkcyjnych,
  • zapewnienie ciągłości produkcji,
  • zarządzanie organizacją i jakością produkcji,
  • kontrolowanie i analizowanie realizacji zadań produkcyjnych pod kątem stopnia wykonania planu, jakości i efektywności procesu produkcyjnego,
  • inicjowanie bliskiej współpracy między zależnymi działami (handel, techniczny, dział zaopatrzenia),
  • wprowadzanie działań mających na celu poprawę bezpieczeństwa, jakości, systemu zarządzania, i komunikacji w Spółce,
  • budowanie w organizacji kultury „ciągłego doskonalenia” ukierunkowanej na: poprawę bezpieczeństwa, jakości i wydajności pracy oraz obniżanie kosztów produkcji,
  • kontrola czasu produkcji, zużycia materiałów i ograniczanie strat,
  • dokonywanie przeglądu umiejętności pracowników, budowanie ścieżek rozwoju oraz dokonywanie ocen okresowych pracowników,
  • raportowanie.

Co oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,
  • premie świąteczne i miesięczne,
  • partnerskie relacje,
  • możliwość korzystania z ZFŚŚ (dofinansowania m.in do żłobków, przedszkoli, wyprawek),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatna opieka medyczna,
  • odpowiedzialne i ciekawe wyzwania zawodowe w dużej organizacji o charakterze niekorporacyjnym,
  • przestrzeń do wdrażania własnych inicjatyw i usprawnień.