Filplast

Nasza firma powstała w 1990 roku w Komornikach na Opolszczyźnie. Każdy kolejny rok jej istnienia na rynku wzbogacał nas w wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu obecnie stanowimy zgrany zespół świadczący klientom usługi na najwyższym poziomie. Wnosimy do firmy to, co w nas najlepsze – niepowtarzalne pomysły, profesjonalizm, zaangażowanie, pasję, pozytywne nastawienie. Lubimy siebie i naszą pracę. Stale podnosimy sobie poprzeczkę, bo chcemy być najlepsi na rynku.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbając o najdrobniejsze szczegóły i nadzorując każdy etap prac, by klient otrzymał produkt, który go zachwyci. To nasz cel, dlatego z dumą podpisujemy się własnym nazwiskiem pod każdym naszym produktem.

Obecnie Filplast to około 400 pracowników, cztery zakłady produkcyjne obejmujące łączną powierzchnie 20 000 m2, własna lakiernia i laboratorium do badania stolarki okiennej oraz nowoczesny park maszynowy ze zautomatyzowaną linią produkcyjną sterowaną komputerowo.

Współpracujemy z odbiorcami drzwi i okien w całej Europie. Rocznie produkujemy ponad 300.000 jednostek. W ofercie posiadamy okna i drzwi z PVC w systemie VEKA i GEALAN oraz szeroki wachlarz konstrukcji aluminiowych w systemach: ALUPROF, YAWAL i ALURON.

Do produkcji wykorzystujemy komponenty najlepszych producentów, m.in. MACO, GEZE, DORMA, FUHR, AGC, PRESS GLASS, SAINT-GOBAIN.

Zapisz

Newsletter

Zamów newsletter - zarejestruj się i otrzymuj wszystkie informacje prosto na adres e-mail