Opiekun klienta z językiem francuskim

Nasza misja to tworzenie na pokolenia – innowacyjnych produktów, standardów jakości, partnerskich relacji, zgranego zespołu oraz bezpiecznego, przyjaznego otoczenia. Lubimy wyzwania, dlatego lubimy swoją pracę. Sprawdź, czy do nas pasujesz!

Miejsce pracy: Głogówek

Czego oczekujemy

Twoje obowiązki

  • przygotowywanie ofert w programach kalkulacyjnych i terminowe przedstawianie ich klientom,
  • kontrola nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówień w odniesieniu do zaplanowanych terminów,
  • budowanie trwałych relacji z klientami biznesowymi na rynkach zagranicznych (kraje Beneluksu),
  • rozwój sprzedaży z obecnymi klientami,
  • komunikacja z klientami francusko- i anglojęzycznymi w celu udzielania wsparcia, odpowiedzi na zapytania i rozwiązywania reklamacji dotyczących produktów i usług,
  • dbanie o rozwój umiejętności językowych, aby efektywnie obsługiwać klientów francusko- i anglojęzycznych.

Co oferujemy

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom,
  • pracę w ciekawym zespole, który zawsze służy wsparciem,
  • możliwość awansu poziomego i pionowego,
  • finansowanie dalszej edukacji (studia, szkolenia językowe, kursy),
  • przeszkolenie stanowiskowe i branżowe - zdobywasz nowe kompetencje,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w dużej organizacji o charakterze niekorporacyjnym,
  • bogata oferta funduszu socjalnego.