Rozwiązania dla firm

Innowacyjne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy. W naszej ofercie mamy zarówno systemy przeciwpożarowe i oddymiające, drzwi ewakuacyjne i przeciwpaniczne, nowoczesne systemy ścian działowych, aluminiowo-szklane fasady, jak i osłony przeciwwirusowe. Z pomocą naszych ekspertów wybierz rozwiązanie idealne dla Twojego biznesu. Rozwiązania Filplast są dopasowywane do potrzeb naszych klientów.

Systemy przeciwpożarowe

Rozwiązania przeciwpożarowe w sytuacjach niemożliwych do przewidzenia pomogą ochronić życie i zdrowie osób przebywających wewnątrz oraz ograniczą rozwój pożaru w budynku. Ich zastosowanie należy zaplanować już na etapie projektowania budynku. Nasze systemy oddymiające i przeciwpożarowe umożliwiają konstruowanie różnorodnych elementów zabudowy stref pożarowych i zapewniają sprawną ewakuację w razie zagrożenia spowodowanego przez ogień.

więcej

Polecane produkty

Z tej kategorii

Drzwi AluStar 78EI

Aluprof MB 78EI

System wykorzystywany do tworzenia wewnętrznych i zewnętrznych przegród przeciwpożarowych z drzwiami jedno- i dwuskrzydłowymi o zróżnicowanej klasie odporności ogniowej, od 15 minut…