Praca w branży stolarki okiennej na terenie Niemiec - doradca techniczno-serwisowy

Doradca techniczno-serwisowy w północnych Niemczech

Dobre nie jest wystarczająco dobre, dopóki lepsze jest możliwe – to nasze motto. Stale podnosimy sobie poprzeczkę. Inwestujemy w szkolenia pracowników oraz nowe technologie. Lubimy wyzwania, dlatego lubimy swoją pracę. Sprawdź, czy do nas pasujesz!

Czego oczekujemy

Twoje obowiązki

  • Wykonywanie prac serwisowych u klientów w północnej części Niemiec
  • Gotowość do sporadycznego uczestnictwa w spotkaniach i szkoleniach w siedzibie firmy w Głogówku
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji ze strategicznymi klientami
  • Podnoszenie standardu jakości obsługi klienta
  • Ścisła współpraca z przełożonym i pozostałymi działami w centrali firmy
  • Raportowanie prac
  • Wsparcie projektowe dla zespołu handlowego
  • Prowadzenie dokumentacji z przebiegu prac (protokoły, notatki)
  • Obsługa poczty elektronicznej
  • Zadania biurowe i inne zlecone przez pracodawcę
  • Praca zgodnie ze standardami jakości marki Filplast
  • Uczestnictwo w kilkutygodniowym szkoleniu wdrożeniowym z doradcami techniczno-pomiarowymi na terenie województwa opolskiego

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz możliwość wypracowania premii uwarunkowanej od efektów pracy
  • Swoboda w organizowaniu własnej pracy
  • Niekorporacyjne miejsce pracy
  • Wyjątkowe na tle innych firm partnerskie relacje ze współpracownikami i przełożonym
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, narzędzia, laptop, telefon)