Koordynator sprzedaży call center na rynku polskim

Nasza misja to tworzenie na pokolenia – innowacyjnych produktów, standardów jakości, partnerskich relacji, zgranego zespołu oraz bezpiecznego, przyjaznego otoczenia. Lubimy wyzwania, dlatego lubimy swoją pracę. Sprawdź, czy do nas pasujesz!

Miejsce pracy: Opole lub Głogówek

Czego oczekujemy

Twoje obowiązki

  • Budowa i szkolenie 2-3 osobowego zespołu sprzedażowego we współpracy z działem HR
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim
  • Prezentowanie produktów klientom oraz przyjmowanie i obsługa zapytań ofertowych
  • Realizacja celów sprzedażowych i motywowanie zespołu
  • Wyznaczanie wskaźników efektywności KPI oraz analiza wyników sprzedażowych
  • Rozwijanie relacji biznesowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Co oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy motywujący do osiągania sukcesów uwarunkowany wynikami pracy
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach organizacyjnych, np. na managera działu
  • Pełne wdrożenie i przygotowanie do oferowania naszych produktów
  • Przyjazna atmosfera w pracy oraz wsparcie kolegów z zespołu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dostęp do funduszu socjalnego