Monter konstrukcji aluminiowych

Nasza misja to tworzenie na pokolenia – innowacyjnych produktów, standardów jakości, partnerskich relacji, zgranego zespołu oraz bezpiecznego, przyjaznego otoczenia. Lubimy wyzwania, dlatego lubimy swoją pracę. Sprawdź, czy do nas pasujesz!

Miejsce pracy: siedziba główna w Głogówku

Czego oczekujemy

Twoje obowiązki

  • składanie konstrukcji aluminiowych z komponentów,
  • montaż elementów stolarki aluminiowej na linii produkcyjnej,
  • okuwanie, składanie i obróbka wyrobów stolarki aluminiowej,
  • samokontrola jakości produktu schodzącego z linii produkcyjnej,
  • praca z rysunkiem technicznym.

Co oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia uzależnione od zaangażowania i efektywności,
  • umowa o pracę,
  • możliwość korzystania z ZFŚŚ,
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystania z pakietów sportowych,
  • możliwość skorzystania ze zorganizowanych lub dofinansowanych dojazdów do pracy.