Opiekun klienta

Opiekun Klienta z językiem niemieckim

Nasza misja to tworzenie na pokolenia – innowacyjnych produktów, standardów jakości, partnerskich relacji, zgranego zespołu oraz bezpiecznego, przyjaznego otoczenia. Lubimy wyzwania, dlatego lubimy swoją pracę. Sprawdź, czy do nas pasujesz!
Miejsce pracy: Głogówek

Czego oczekujemy

Twoje obowiązki

  • budowanie trwałych relacji z klientami na rynkach zagranicznych,
  • kontrola nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówienia,
  • przygotowywanie ofert w programie kalkulacyjnym,
  • koordynacja realizacja zleceń na każdym etapie realizacji,
  • opracowywanie zamówień oraz współpraca z innymi działami w firmie.

Co oferujemy

  • przeszkolenie stanowiskowe i branżowe - zdobywasz nowe kompetencje,
  • finansowanie dalszej edukacji (studia, szkolenia językowe, kursy),
  • możliwość awansu poziomowego i pionowego,
  • pracę w ciekawym zespole, który zawsze służy wsparciem,
  • prywatną opiekę medicover,
  • możliwość skorzystania z pakietów sportowych w atrakcyjnych cenach.