Drzwi z PCV

Rozwiązanie chętnie wybierane do budownictwa jedno- i wielorodzinnego. Szeroki wybór kolorów, oklein, a nawet dostępność powłoki ze szkła akrylowego umożliwia dopasowanie drzwi do indywidualnego gustu inwestora i zachowanie spójności ze stylem budynku. Wyróżniają się bardzo wysokimi parametrami termoizolacyjnymi i akustycznymi. Są jednocześnie bardzo lekkie i wytrzymałe dzięki stalowym wzmocnieniom profili.  

Polecane produkty

Z tej kategorii

Platinumline

ClimaStar 82

Drzwi umożliwiające osiągnięcie bardzo niskiego współczynnika przenikania ciepła, mogą być z powodzeniem stosowane w domach energooszczędnych. Mają aż trzy stałe uszczelki, które podnoszą nie tylko izolację termiczną, ale również akustyczną.

Platinumline

ClimaStar 82 Alu

Drzwi ClimaStar 82 Alu umożliwiają osiągnięcie bardzo niskiego współczynnika przenikania ciepła i z powodzeniem mogą być stosowane w domach energooszczędnych. Te drzwi mają wygląd systemu aluminiowego, a jednocześnie zachowują zalety drzwi PVC.

Silverline

TrendStar 70

Drzwi TrendStar 70 niezawodnie spełnają swoje podstawowe funkcje i znakomicie wywiązują się z postawionych przed nimi zadań. Są świetną osłoną zabezpieczającą od podmuchów wiatru i przed utratą temperatury.