Bramy segmentowe

Są otwierane pionowo ku górze. Pozwala zaoszczędzić miejsce przed i wewnątrz garażu. Jej elementy układają się płasko pod stropem, dzięki czemu do dyspozycji pozostaje cała przestrzeń otworu garażowego. Elementy bramy segmentowej dopasowują się do każdego typu garażu. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych i uszkodzenia mechaniczne. Wyróżniają się najwyższą izolacyjnością termiczną spośród innych bram garażowych.

Polecane produkty

Z tej kategorii

Platinumline

LPU 67 Thermo

Najcieplejsza brama w naszej ofercie. LPU 67 Thermo jest wyposażona w potrójne wzmocnienia blachy w miejscach mocowania okuć oraz w czujnik wilgotności, który reguluje wentylację pomieszczenia nawet przy zamkniętej bramie. Na łączeniach segmentów znajdują się podwójne uszczelki.

Silverline

Renomatic

Brama Renomatic jest zbudowana z segmentów o grubości 42 mm, które gwarantują wysoką izolację ciepła. Jej wewnętrzna część jest ocynkowana i pokryta lakierem ochronnym. Brama podczas zamykania automatycznie rygluje się w ościeżnicy.

Goldenline

LPU 42

Brama LPU 42 zapewnia wysoką izolację ciepła. Konstrukcja składa się ze stalowych segmentów wypełnionych pianką poliuretanową. Dodatkowo jest wyposażona w wysokiej jakości uszczelki między poszczególnymi segmentami, a także pomiędzy nimi a ościeżnicą.