Ogród zimowy Filplast

Ogród zimowy: cena, budowa, najważniejsze funkcje

Ogród zimowy kojarzony jest głównie z elegancką dobudówką na tarasie, która pełni rolę oranżerii (zwanej też pomarańczarnią). Coraz częściej inwestorzy budują go jednak z myślą o wykorzystaniu go jako dodatkowego pokoju – jadalni czy salonu. […]

8

8 responses to “Ogród zimowy: cena, budowa, najważniejsze funkcje

 1. Dzień dobry,

  Proszę o wstępną wycenę ogrodu zimowego całorocznego, dach jednospadowy, drzwi przesuwne HST, itp. W razie pytań prosze o telefon na numer 786-243-968

  1. Panie Bartłomieju, dziękujemy za zainteresowanie. Przekazaliśmy Pana namiary do naszego specjalisty, który odpowiada w naszej firmie za ogrody zimowe. Wkrótce będzie się z Panem kontaktował.

   Pozdrawiamy
   Zespół Filplast

   1. Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem! Niebawem skontaktuje się z Panem nasz specjalista, który przedstawi możliwe rozwiązania i wycenę.

    Pozdrawiamy
    Zespół Filplast

    1. Dzień dobry, zastanawiam się nad ogrodem zimowym z dachem szklanym lub z zastosowaniem zwykłego pokrycia dachowego jak w całym budynku,poproszę o wycenę ogrodu zimowego o wymiarach 3 x 5m tych dwóch przypadków. Z góry dziękuję .

     1. Dzień dobry,

      przekazaliśmy Pani zapytanie do naszego specjalisty zajmującego się ogrodami zimowymi. Skontaktuje się z Panią najszybciej, jak to możliwe.

      Pozdrawiamy
      Zespół Filplast

 2. Dzień Dobry,
  . Proszę o wstepna wycenę ogrodu zimowego. 5×8 z dachem jednospadowym, umieszczony do rogu budynku tzn. tylko 2 sciany. Z gory dziekuje.

  1. Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem.
   Czy możemy prosić o adres email lub numer telefonu? Dzięki temu skontaktujemy się i przekażemy więcej szczegółów.

   Pozdrawiamy
   Zespół Filplast

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *